201M-1
Könyökidom - BB
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
201M-1
Könyökidom - BB
| Termék | Csatlakozás |
|---|
| Típusszám | T | I | ØD | L | H |
|---|---|---|---|---|---|
| 201M-1/8 | G 1/8" | 8 | 13,5 | 20,5 | 10 |
| 201M-1/4 | G 1/4" | 11,5 | 16,5 | 31 | 13 |
| 201M-3/8 | G 3/8" | 12 | 21 | 36 | 17 |
| 201M-1/2 | G 1/2" | 15 | 26 | 44 | 21 |
| 201M-3/4 | G 3/4" | 16,5 | 32 | 36,5 | 25 |
| 201M-1 | G 1" | 19 | 39 | 45 | 30 |
| Csatlakozás: | G 1" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -40°C…+120°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Névleges nyomás: | 0…50 bar |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0…50 bar |











