260MO-8-1/4
Tömlőcsatlakozó, O-gyűrűvel
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
260MO-8-1/4
Tömlőcsatlakozó, O-gyűrűvel
| Termék | Csatlakozás |
|---|
| Típusszám | T | ØD | A | C | L | CH |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 260MO-4,5-M5 | M5x0,8 | 4,5 | 4,5 | 15 | 23 | 8 |
| 260MO-7-1/8 | G 1/8" | 7 | 6,5 | 19 | 30 | 14 |
| 260MO-7-1/4 | G 1/4" | 7 | 8 | 19 | 32 | 17 |
| 260MO-8-1/8 | G 1/8" | 8 | 6,5 | 19 | 30 | 14 |
| 260MO-8-1/4 | G 1/4" | 8 | 8 | 19 | 32 | 17 |
| 260MO-9-1/8 | G 1/8" | 9 | 6,5 | 19 | 30 | 14 |
| 260MO-9-1/4 | G 1/4" | 9 | 8 | 19 | 32 | 17 |
| 260MO-9-3/8 | G 3/8" | 9 | 9 | 19 | 33 | 20 |
| 260MO-12-1/4 | G 1/4" | 12 | 8 | 20 | 33 | 17 |
| 260MO-12-3/8 | G 3/8" | 12 | 9 | 20 | 34 | 20 |
| 260MO-12-1/2 | G 1/2" | 12 | 10 | 20 | 35,5 | 24 |
| 260MO-17-3/8 | G 3/8" | 17 | 9 | 24 | 38 | 20 |
| 260MO-17-1/2 | G 1/2" | 17 | 10 | 24 | 39,5 | 24 |
| Csatlakozás: | G 1/4" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -40°C…+120°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Névleges nyomás: | 0…50 bar |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | 0…50 bar |











