261M-1/4
Zárócsavar, hatlapú
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
261M-1/4
Zárócsavar, hatlapú
| Termék | Csatlakozás |
|---|
| Típusszám | T | I | L | H |
|---|---|---|---|---|
| 261M-M5 | M5x0,8 | 4,5 | 7,5 | 8 |
| 261M-1/8 | G 1/8" | 6 | 10 | 14 |
| 261M-1/4 | G 1/4" | 8 | 12,5 | 17 |
| 261M-3/8 | G 3/8" | 9 | 13,5 | 19 |
| 261M-1/2 | G 1/2" | 10 | 15 | 24 |
| 261M-3/4 | G 3/4" | 11 | 16,5 | 30 |
| 261M-1 | G 1" | 12,5 | 18,5 | 36 |
| Csatlakozás: | G 1/4" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -40°C…+120°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | záró |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Névleges nyomás: | 0…50 bar |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0…50 bar |












