BA 730 301
7/3-as kézi működtetésű szelep - 2db 5/2-es szelep - G1/8"
Működtető elem nem tartozék
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
BA 730 301
7/3-as kézi működtetésű szelep - 2db 5/2-es szelep - G1/8"
| Vezérlés: | nyomógombos/Kapcsolós/Kapcsolótáblába építhető |
|---|---|
| Funkció: | 7/3-as |
| Csatlakozás: | G 1/8" |
| Hőmérséklet tartomány: | -10°C…+50°C |
| Helyzetstabilitás: | monostabil |
| Átáramlás (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 280 l/perc |
| Csatlakozások elhelyezkedése: | szelep két oldalán/egymással szemben |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Működtető erő: | 14 N |
| Szelepház anyaga: | alumínium |
| Szelep változat: | különálló szelep |
| Üzemi nyomás: | 0…10 bar |














