TF-MREZH-8-1/8
Fojtó-visszacsapó szelep - hengerbe
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
TF-MREZH-8-1/8
Fojtó-visszacsapó szelep - hengerbe
Termék adat PDF
Letöltés| Termék | Csatlakozás | Üzemi nyomás |
|---|
| Csatlakozás: | G 1/8" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+60°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőméret: | Ø8 |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| O-gyűrű anyaga: | NBR |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | nikkelezett réz |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | 0…10 bar |



