250M-1/4
Közcsavar - KK
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
250M-1/4
Közcsavar - KK
| Termék | Csatlakozás |
|---|
| Típusszám | T | ØC | L | L1 | H |
|---|---|---|---|---|---|
| 250M-M5 | M5x0,8 | 2,5 | 11 | 4 | 8 |
| 250M-1/8 | G 1/8" | 6 | 18,5 | 7 | 14 |
| 250M-1/4 | G 1/4" | 8,5 | 21 | 8 | 17 |
| 250M-3/8 | G 3/8" | 11,5 | 23 | 9 | 19 |
| 250M-1/2 | G 1/2" | 15 | 25 | 10 | 24 |
| 250M-3/4K | R 3/4" | 20 | 34,5 | 14 | 27 |
| Csatlakozás: | G 1/4" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -40°C…+120°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| Névleges nyomás: | 0…50 bar |
| Tömítés anyaga: | tömítés nélkül |
| Üzemi nyomás: | 0…50 bar |











