TF-MREZ-1/4-1/4
Fojtó-visszacsapó szelep - hengerbe
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
TF-MREZ-1/4-1/4
Fojtó-visszacsapó szelep - hengerbe
Termék adat PDF
Letöltés| Termék | Csatlakozás | Üzemi nyomás |
|---|
| Típusszám | T | I | ØB | L1 | L2 | H | l/perc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TF-MREZ-1/8-1/8 | G 1/8" | 5 | 14 | 32 | 21 | 14 | 310 |
| TF-MREZ-1/4-1/4 | G 1/4" | 6 | 18 | 37 | 25,5 | 17 | 450 |
| TF-MREZ-3/8-3/8 | G 3/8" | 7 | 21 | 46 | 26 | 20 | 1040 |
| TF-MREZ-1/2-1/2 | G 1/2" | 10 | 26 | 52,5 | 32 | 26 | 2200 |
| Csatlakozás: | G 1/4" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+60°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| O-gyűrű anyaga: | NBR |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | nikkelezett réz |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | 0…10 bar |




