TF-MREZ-4-1/8
Fojtó-visszacsapó szelep - hengerbe
Egyedi igények rögzítésére a rendelésösszesítő felületen van lehetőség
TF-MREZ-4-1/8
Fojtó-visszacsapó szelep - hengerbe
Termék adat PDF
Letöltés| Termék | Csatlakozás | Üzemi nyomás |
|---|
| Típusszám | ØD | T | I | ØB | L1 | L2 | H | l/perc |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TF-MREZ-4-M5 | 4 | M5x0,8 | 4 | 9 | 25 | 18 | 8 | 45 |
| TF-MREZ-4-1/8 | 4 | G 1/8" | 5 | 14 | 32 | 21 | 14 | 310 |
| TF-MREZ-6-M5 | 6 | M5x08 | 4 | 9 | 35,5 | 21,5 | 8 | 45 |
| TF-MREZ-6-1/8 | 6 | G 1/8" | 5 | 14 | 32 | 23 | 14 | 390 |
| TF-MREZ-6-1/4 | 6 | G 1/4" | 6 | 18 | 37 | 24 | 17 | 710 |
| TF-MREZ-8-1/8 | 8 | G 1/8" | 5 | 14 | 32 | 24,5 | 14 | 390 |
| TF-MREZ-8-1/4 | 8 | G 1/4" | 6 | 18 | 37 | 26 | 17 | 810 |
| TF-MREZ-8-3/8 | 8 | G 3/8" | 6,5 | 21 | 46,5 | 27 | 20 | 1050 |
| TF-MREZ-10-1/4 | 10 | G 1/4" | 6 | 18 | 37 | 27 | 17 | 810 |
| TF-MREZ-10-3/8 | 10 | G 3/8" | 6,5 | 21 | 46 | 28,5 | 20 | 1050 |
| TF-MREZ-12-3/8 | 12 | G 3/8" | 6,5 | 21 | 46 | 29,5 | 20 | 1050 |
| Csatlakozás: | G 1/8" |
|---|---|
| Hőmérséklet tartomány: | -20°C…+60°C |
| Anyag: | nikkelezett réz |
| Csatlakozó test anyaga: | nikkelezett réz |
| Csőméret: | Ø4 |
| Csőrögzítő hüvely anyaga: | nikkelezett réz |
| Kivitel: | menetes |
| Közeg: | sűrített levegő |
| O-gyűrű anyaga: | NBR |
| Rögzítő karom anyaga: | rozsdamentes acél |
| Támasztógyűrű anyaga: | nikkelezett réz |
| Tömítés anyaga: | NBR |
| Üzemi nyomás: | 0…10 bar |




